jump to navigation

Çalışma vizeleri

İngiltere’de çalışabilmeniz için gerekli olan vizelerdir. Bir çok çeşidi olmakla beraber biz burada uygulaması en çok olan iki tanesi ile ilgili bilgi vereceğiz. Diğer başvuru türleri için www.cssmusavirlik.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Çalışma izni vizesi

İngiltere’den adınıza çıkarılmış olan bir çalışma izni olması halinde çalışma izni vizesine başvuru yapabilirsiniz. Çalışma izniniz olmadan bu vizeyi alamazsının. Çalışma izni başvuruları İngiltere’deki işvereninizce yapılır. Sizin şahsi olarak çalışma iznine başvuru yapmanız mümkün değildir. İngiltere’den adınıza çıkartılmış bir çalışma izniniz olması halinde firmamıza ulaşarak çalışma vizesi almanız mümkün olabilir.

Ankara Antlaşması vizesi

İngiltere’de kendi işini yapmak isteyen kişilerin alabileceği bir vizedir. Bu güne kadar başvuruları sadece İngiltere’den yapılırken, artık Türkiye’den de Ankara Antlaşması vizesine başvuru yapmak mümkündür. Ankara Antlaşması vizesi çok detaylıdır. Bu nedenle ayrı bir web adresimizde bu konu ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir. www.ankaraantlasmasi.com web sitemizden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.